Cart 0

Ponúkame

Ponúkame repas a redizajn nábytku prevažne z minulého storočia a to originálnym spôsobom, pričom zachovávame jeho funkčnosť, jedinečnosť, ale zároveň mu chceme dodať sviežosť a hravosť moderného dizajnu.

Pri repasovaní jednotlivých solitérov používame pôvodné aj nové techniky, aby sa zachovala ich funkčnosť, nadčasovosť a zdôraznila sa ich krása. Spolupracujeme s reštaurátormi, stolármi, čalúnnikmi, dizajnérmi, architektmi a majstrami vo svojom remesle.

Ako to začalo

Pri dvoch vyhodených kreslách, ktorým pôvodný majiteľ nedal druhú šancu. Keďže v minulosti im musel niekto venovať svoj čas, či to bol architekt, dizajnér, stolár alebo čalúnnik a zanechal na nich svoj odkaz, prišlo nám ľúto, aby to nepokračovalo ďalej. Po kompletnom repase a drobnom redizajne sme ich vrátili späť do života a teraz sú jedinečným prvkom v našom interiéri.

Neustále si uvedomujeme, že recyklovať je dôležité a to z viacerých aspektov, nie len z ekologického ale aj z praktického hľadiska a to že tieto nábytky a doplnky môžu mať opäť pôvodný alebo aj nový účel. Stávajú sa z nich jedinečné dizajnové kúsky, každý so svojim príbehom. Je jednoduché si nejakú vec kúpiť a následne ju vyhodiť. Teší nás, že aj našou troškou sa stávame zodpovednými. Prispievame tak aj k udržaniu klasických remesiel majstrov ako sú reštaurátori, čalúnnici, stolári, či umeleckí obrábači kovov. Táto práca nás veľmi napĺňa a dáva nám nový rozmer v tom, čo máme radi a to je interiérový dizajn.

Pokračovanie

Ponúkame aj veci, ktoré sú v pôvodnom funkčnom stave a sú určené pre zberateľov alebo tých, ktorí uprednostňujú autentickosť v jej nálezovej podobe. Keďže mnohé kusy nábytkov, ktoré sú svojim dizajnom a účelnosťou jedinečné a častokrát už na trhu nedostupné.

Redizajn nábytku
Dizajn
Interiérový dizajn

Pozrite si našu ponuku