Cart 0

PONÚKAME

Originálny redizajnovaný nábytok a bytové doplnky prevažne z minulého storočia, pričom zachovávame ich účel a jedinečnosť, ale zároveň im chceme dodať sviežosť a hravosť moderného dizajnu. Každý jeden kus je originál.

Pri repasovaní jednotlivých solitérov používame pôvodné aj nové techniky, aby sa zachovala ich funkčnosť, nadčasovosť a zdôraznila sa ich krása. Spolupracujeme s reštaurátormi, stolármi, čalúnnikmi, dizajnérmi, architektmi a majstrami vo svojom remesle.

AKO TO ZAČALO

Pri hľadaní nového bývania v Starom Meste v Bratislave, v jednom z dvorov sme narazili na dve staré kreslá vyhodené pri kontajneroch. Pôvodný majiteľ im nedal druhú šancu. Prišlo nám ich ľúto, keďže v minulosti im musel niekto venovať svoj čas, či to bol architekt, dizajnér, stolár alebo čalúnnik. Po takmer storočnom užívaní bolo na nich vidieť známky opotrebovania, ale napriek tomu boli vo vynikajúcej kondícii. Po redizajne sme ich vrátili späť do života a teraz sú jedinečným prvkom v našom interiéri.

Neustále si uvedomujeme, že recyklovať je nielen osožné, ale aj nadčasové. Použité nábytky a doplnky môžu mať opäť pôvodný alebo aj nový účel a to ako jedinečné dizajnové kusy, každý so svojim príbehom. Teší nás, že aj našou troškou prispievame k zachovaniu práce starých majstrov ako sú reštaurátori, čalúnnici, stolári, či umeleckí obrábači kovov. Táto práca nás veľmi napĺňa a dáva nám nový rozmer v tom, čo máme radi a to je interiérový dizajn.

POKRAČOVANIE

Ponúkame aj veci, ktoré sú v pôvodnom funkčnom stave a sú určené pre zberateľov alebo tých, ktorí uprednostňujú autentickosť v jej nálezovej podobe. Keďže mnohé kusy nábytkov, ktoré sú svojim dizajnom a účelnosťou jedinečné a častokrát už na trhu nedostupné, rozhodli sme sa ich v malej obdobe prototypovať, aby sa zachovala ich funkčnosť a nadčasový dizajn. Využitím trendových materiálov, tak vznikajú jedinečné a originálne dizajnové kusy.

Redizajn nábytku
Dizajn
Interiérový dizajn

Pozrite si našu ponuku